contrast
 
 
Zoek
 
nieuw
Elke Dag Mama Capsules
60 vcaps
Vitals
Arctium lappa tinctuur
100 ml
Therapeutenwinkel
merkoverzicht
A. Vogel
Activo
ALFytal
Allergy Research Group
American Biologics
AOV
APB Holland
Arkocaps
Arkopharma
Artelle
Artu Biologicals
AtroFlex
Axium
Bach
Barinutrics
Bayer
Berthelsen
Best Choice
Bfactory Health Products
Biocean
BioDream
Biohorma
Bioline Products
BiologiQ
Bional
Biotics Research
Bloem
Boehringer Ingelheim
Bonusan
Bophar
BreastGRO
BuurManns
Cardiovasculair Research
Care for Women
CellCare
Chi International
Crystal Colloidals
Dagravit
Davitamon
Dermolin
Disolut
Douglas Laboratories
Dr. van der Hoog
Dr. Zinke
Earth-Line
Ecological Formulas
Efamol
Elvitaal
Emonta
Energetica Natura
Enzypharm
Epigenar Support
Essential Organics
Farmagros
Forest Healthcare
Fytocura
Fyto-Life
Fytomed
Fytostar
Glaxosmithkline Consumer
GO
Golden Naturals
Green Magma
Greensweet
Grünwalder
HairGRO
Harmonie
Harmonik
Herborist
HME
Hübner
Jacob Lab
KAL
Kernpharm
Klaire Labs
Kwai
Kyolic
Lamberts
Laves
Leefvitaal
Liberty Health
Life Line
LitoFlex
Lysi
MannaVital
Marcus Rohrer
Mariandl
Masqueliers
Mattisson
Meda Pharma
Medpro
Melisana Benelux
Membrasin
Metagenics
Minami
Mucos
Multi-Oral
Nagel
Natura Sanat
Naturapharma
Nature's Way
Nestmann
New Care
New Nordic
Nordic Naturals
Noviral
NOW
NutraMedix
Nutriphyt
Oligo Pharma
Omega & More
Omega Pharma
Optimax
Orthica
Ortholon
Orthonat
Orthovitaal
Parmalux
Pascoe
Perfect Health
Pfizer
Pflüger
Pharma Nord
Phital
Phytoresc
Phytostandard
Pileje
Plantina
Primrose
Promensil
Propol Producten
ProThera
Proviform
Purasana
Radical Care
Reckitt Benckiser Healthcare
Rejuvenal
Rio Amazon
Rojafit
Roter
Royal Green
RP Supplements
RP Vitamino
Salus
Salvé
Salveo Pharma
Sambucol
Sanmed
Sanopharm
Sea-Line
Sleepzz
SNP
Special Health Products
Springfield
Supplemed
The Drugstore Company
Théa
Therapeutenwinkel
Timm Health Care
Toppharm
Trenker
Trophax
TS Products
Udo's Choice
Vascusan
Vedax
Vemedia
Vera Natura
Vertargil
Virtuoos
VitaFarma
Vitafytea
VitaKruid
Vital Cell Life
Vital Direct
Vitalize
Vitals
Vitazyme
VitOrtho
Vitotaal
VSM
Wapiti
Weleda
WHC
Zimmermann
Zonnegoud
Pfizer Advil Liquid-Caps 200 10 licaps
€ 3,75
€ 3,19

voorraad


aantal:
   


Artikel nr. : 195
Z-Index: 
EAN: 8712769019040
In assortiment: 4-1-2017

Let op!: Dit is een geneesmiddel. Geneesmiddelen worden niet verkocht aan personen onder de 18 jaar. Ook geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.

Wij adviseren u alleen tot aanschaf en gebruik van een zelfzorgmedicijn over te gaan indien u goed geïnformeerd bent. De informatie op de website vervangt niet het advies van een arts, apotheker, drogist of therapeut. Voor de volledige informatie van dit zelfzorgmedicijn verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG). Wij kunnen geen verantwoording accepteren voor de juistheid en de volledigheid van de bijsluiter.

Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.

Toepassing
Gebruiken bij lichte tot matige pijn, waaronder reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, voor de verlichting van koorts en de symptomen van verkoudheid en griep.

Werkzame stoffen per zachte capsule

Ibuprofen
200 mg

Overige bestanddelen
Macrogol 600, Kaliumhydroxide, Gedeeltelijk gedehydrateerd vloeibaar sorbitol, Gelatine, Chinolinegeel (E104), Patentblauw (E131), Gezuiverd water, Witte inkt (Titaandioxide (E171), Propyleenglycol, Polyvinylacetaatftalaat, Macrogol 400), Phosal (Lecithine, Triglyceriden (middellange ketens)), Glycerolstereaat, Oliezuur, Ascorbylpalmitaat.

Waarschuwingen
Niet gebruiken: Indien u allergisch bent voor ibuprofen of één van de andere stoffen die in deze capsule zitten, voor aspirine of acetylsalicylzuur of voor andere verwante pijnstillers. Indien u andere NSAID pijnstillers gebruikt, of aspirine in een dagdosering van meer dan 75 mg. Indien u aan een nier-, hart-, of leveraandoening lijdt. Indien u in de laatste 3 maanden van uw zwangerschap bent. Indien u een maagzweer, maagperforatie of maagbloeding heeft of deze in het verleden 2 maal of vaker heeft gehad.
De capsule bevat sorbitol en soja lecithine.

Gebruiksadvies
Gebruik de laagst effectieve dosering gedurende een zo kort mogelijke periode om de symptomen te verlichten. Oraal gebruik.
Voor volwassenen, oudere mensen, kinderen en adolescenten 12-18 jaar: Zonodig 1 tot 3 maal per dag 1 tot 2 capsules innemen. De aanbevolen periode tussen twee doseringen is ongeveer 6 tot 8 uur. De periode tussen twee doseringen mag niet korter zijn dan 4 uur.
Niet meer gebruiken dan 6 capsules (1200 mg) per 24 uur.
De capsules moeten met water worden ingenomen.
Volwassenen dienen dit middel niet langer dan 10 dagen te gebruiken. Kinderen en adolescenten (12-18 jaar) dienen dit product niet langer dan 3 dagen te gebruiken.
Neem contact op met uw arts, wanneer uw klachten aanhouden of verergeren. Uitsluitend voor kortdurend gebruik.

Bewaaradvies
Bewaren beneden de 25 graden Celsius.

Buiten bereik en zicht van kinderen houden. Bewaren in de originele verpakking.

Uw winkelwagen
Totaal
€ 0,00
Snel opnieuw bestellen?

Log in om uw recente bestellingen te zien

Om te kunnen bestellen bij De Roode Roos is inschrijving bij één van de aangesloten patiëntenverenigingen of een voorschrift van een arts of therapeut vereist. Lees meer